Kariéra

ZENCO Corp. a.s.

Asistent/ka produktového a marketingového oddělení e-shopu (28.000 – 35.000)

Firma ZENCO Corp a.s. je distributor ochranných a zdravotních prostředků pro Českou a Slovenskou republiku.

Pro produktové a marketingové oddělení hledáme nové spolupracovníky na pozici Asistent/ka produktového a marketingového oddělení.

Náplň práce

  • analýza trhu, spolupráce na tvorbě portfolia nových produktů a cen
  • vyhledávání nových dodavatelů a komunikace se stávajícími dodavateli po celém světě
  • interní komunikace s marketingovým týmem a obchodním oddělením
  • reporting výsledků, vytváření a práce s tabulkami

Požadujeme

  • znalost MS Office, dobrá znalost MS Excel
  • znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou
  • časová flexibilita
  • organizační dovednosti
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • kreativita a proaktivní přístup
  • ochota a chuť učit se novým věcem
  • znalost platforem Shoptet nebo Upgates výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti, která dynamicky roste
  • přátelský pracovní kolektiv, který táhne za jeden provaz
  • notebook a mobilní telefon
  • nástupní plat 28.000 Kč, po zapracování prémie dle dosažených výsledků
  • stravenkový paušál
  • zaměstnanecké slevy na firemní zboží
  • až 23 dní dovolené
  • práce na plný úvazek
  • nástup ihned dle dohody

Tak neváhej a pošli nám svůj životopis, těšíme se na tebe!