Kariéra

ZENCO Corp. a.s.

Asistent/ka e-shopu s němčinou (25.000 – 35.000)

Firma ZENCO Corp a.s. je distributor ochranných a zdravotních prostředků pro Českou a Slovenskou republiku.

Pro expanzi e-shopu na další evropské trhy hledáme nové spolupracovníky na pozici Asistent/ka e-shopu se znalostí německého jazyka.

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky e-shopu v Němčině na denní bázi
  • zpracování požadavků a objednávek
  • překlad popisů či dalších textů do/z německého jazyka
  • příležitostná administrace českého a slovenského e-shopu
  • komunikace s obchodním a marketingovým oddělením

Požadujeme

  • znalost NJ na komunikativní úrovni v mluveném i psaném projevu
  • výborné komunikační schopnosti
  • zodpovědnost, spolehlivost a příjemné vystupování
  • schopnost pracovat samostatně
  • uživatelská znalost MS Office
  • zkušenost se zákaznickým centrem výhodou

Nabízíme

  • pracovní telefon a notebook
  • zajímavá a různorodá náplň práce
  • mladý a přátelský kolektiv
  • práce na HPP nebo částečný úvazek
  • nástup ihned

Umíš skvěle německy a jsi od přírody komunikativní?

Tak neváhej a pošli nám svůj životopis, těšíme se na tebe!