Kariéra

ZENCO Corp. a.s.

Asistent/ka nákupního oddělení e-shopu (25.000 – 30.000)

Firma ZENCO Corp a.s. je distributor ochranných a zdravotních prostředků pro Českou a Slovenskou republiku.

Pro obchodní oddělení ochranných a zdravotních prostředků hledáme nové spolupracovníky na pozici Asistent/ka nákupního oddělení.

Náplň práce

  • jednoduchá cenová analýza
  • poptávky a objednávky
  • komunikace s dodavateli přes telefon a email
  • komunikace se zákazníky přes telefon a email
  • zodpovědnost za proces příjmu nabídek a poptávek ve společnosti
  • administrativa
  • komunikace s ostatními odděleními
  • příprava různých výstupů pro vedení společnosti
  • podpora činnosti oddělení
  • starost o každodenní chod a úklid kanceláře

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • pracovní doba 8:00 -16:30
  • možnost práce přesčas
  • znalost práce s MS Office
  • flexibilita, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
  • týmový duch
  • schopnost komunikovat a vystupovat před zákazníkem / dodavatelem na určité úrovni
  • organizační dovednosti
  • zájem o práci
  • samostatnost a zodpovědnost
  • ochotu učit se novým věcem
  • kultivované vystupování a oblékání

Nabízíme

  • práce na HPP
  • základní mzda – 25.000 Kč
  • nadstandardní prémie
  • možnost HPP, nebo dohody
  • nástup ihned
  • jistota práce v prosperující a stabilní společnosti
  • vzdělání, odborná školení
  • práce v přátelském kolektivu
  • možnost seberealizace a profesního rozvoje
  • odměny a benefity
  • kariérní růst

Tak neváhej a pošli nám svůj životopis, těšíme se na tebe!